Taťána Kuchařová je stylově punk

Sexy glam rock 70. a 80. let. Na první pohled byste Taťánu Kuchařovou ani nepoznali, protože změna její image pro kampaň S/S 2011 je dokonalá. Kdo za ní stojí? Kromě samotné návrhářky fotograf Matúš Tóth a vizážistka Ivana Tokárska. Velkým plusem přípravy kampaně byl fakt, že se celý realizační tým důvěrně znal. Do fotek se mu tak podařilo dostat to, na co jsme u Taťány nebyli až tak zvyklí. Je sexy, to ano. Ale takhle stylově sexy? WOW.

Ženská silueta v korzetových šatech ostře kontrastuje s koženými vestami a bundami, často zdobenými punkovými detaily. Vše je dotaženo nadčasovými doplňky z hadiny. Kůže dominuje celé kolekci, její tvrdý look však zmírňují přírodní odstíny, hedvábí a satén. Které modely zaujaly Táňu? „Jsem zamilovaná do večerních šatů, protože jsou neuvěřitelně krásné, sexy. Ale i v ostatním oblečení se cítím výborně. Ivaniny modely nosím nejen u nás, ale i v zahraničí a musím říct, že mají úspěch na každém kroku.“
Pokud vás zvědavost žene dál, podívejte se na stránky www.ivanamentlova.com. Najdete tu kontakt na návrhářku i na současný prodejní butik Spazio33.

www.ivanamentlova.com

EBC promo