Začíná podzimní Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

Tak hlavně na přehlídky nových kolekcí. Ve třech dnech – od soboty do pondělí uvidíme to, co se u nás bude nosit příští rok na jaře a v létě. Je úplně jasné, že jako obvykle bude nejvíc narváno na Jakuba Polanku, který má svou show v pondělí od sedmi večer. Často si vzpomeneme na tu silnou emoci, která provázela jeho poslední přehlídku. Kromě ní se ale těšíme i na spoustu jiných návrhářů. S čím přijde tentokrát třeba Miro Sabo, LaFormela, Chatty nebo Monika Drápalová?  

jakub polanka mbpfw2016 7b44e

A na vzácné hosty. Těmi tentokrát budou hlavně slovenský topmodel Filip Hrivňák, kterého uvidíme nejen v první řadě přehlídek, ale i na mole, a Martina Špetlová, designérka velmi úspěšná i v Londýně. Ta svou kolekci ukáže pozvaným v neděli večer.  

19646 Filip Hrivnak Stale som ten isty chalan z Kosic ktory mal len stastie Rozhovor 756da

Na re-see showroom. V něm si budete moct prohlédnout všechno ještě jednou a pěkně zblízka. Budete na to mít celé úterní odpoledne a opravdu si to nenechte ujít. Vidět věc na přehlídce je efektní, ale sáhnout si a podívat se na to, jak je zpracovaná, je ještě důležitější. A taky můžete popřemýšlet, do čeho příští rok investujete.

Nespresso MBPFW 2016 Prague f6323

Na předpremiéru Neon Demon. Pokud patříte mezi šťastné s pozvánkou, těšte se! Film vzbudil velký poprask letos v Cannes, kde byl v hlavní soutěži, takže je víc než pravděpodobné, že tato vizuálně dechberoucí satira nenechá chladné ani vás. Je plná krásy, sexu, násilí, krve a černého humoru, hlavní roli v ní hraje Elle Fanning a režíroval ji Nicolas Winding Refn, režisér kultovního Drive. Jestliže se ve středu večer do Lucerny nechystáte, od 22. září jde film do „normálních“ kin a ELLE je jeho hlavním mediálním partnerem. Takže je úplně jasné, že se vám Neon Demon bude líbit.  

NeonDD 3fa85

Vše ostatní, co potřebujete o podzimní edici MBPFW vědět, najdete na www.mbpfw.com. Tak se vidíme!  

 

EBC promo