12 tipů jak přežít fashion week

 

1.Připravte si co největší selekci vlastních bot. Myslete na, co největší barevný rozptyl i do pohodlí svých nohou. Pokud nejste zvyklí na vysoké podpatky, rovnou na ně zapomeňte.

2. Nabijte si mobil na 100% a nezapomeňte na přenosnou nabíječku a kabel. Budete je potřebovat a zásuvky bývají obsazené.


3. Stáhněte si aplikaci na taxi službu nebo Uber. Nejlépe mít domluveného konkrétního řidiče.


4. Do kosmetické taštičky si dejte mini deodorant, malý parfém, náplasti na puchýře, osvěžující voda Evian, Ibuprofen, rtěnku a univerzální balzám (na rty, nehtovou kůžičku, lokty).


5. Zařiďte si vstup do hotelu Emblem, kde je druhá základna MBPFW a během víkendu se tam bude dít mnoho zajímavých akcí.


6. Nezapomeňte na velké sluneční brýle. Přehlídky jsou jedinečnou příležitostí, kdy vám brýle projdou i během večerních hodin. Bonus: zakryjí kruhy pod očima a znuděný výraz.


7. Objednejte se na masáž. My v ELLE doporučujeme jemné ručičky thajských masérek v hotelu Maximilian v Planet Zen. Rozhodně stojí si dojít alespoň na 30 minutovou masáž zad. Za 600 korun budete cítit jako nový člověk.

8. Další základna MBPFW je v kavárně Cafe-Cafe. My doporučujeme "smetaňák" - jahodový smetanový dort. Jen nám je všechny nesnězte!

218091 10150562901700437 5436374 n 791b7
9. Pijte kafe! Hodně kafe! Buď si jen objednejte k dortu nebo si zajeďte do dejvické kavárny Místo v Bubenečské ulici č. 12. Podávají tu kávu Doubleshot a skvělé jídlo. A pak ten interiér. Rozhodně tu budete chtít trávit pauzy mezi přehlídkami.

10. Pokud si večírky nedokážete představit bez alkoholu, pak jej rozhodně během fashion weeku pijte s mírou. Kocovina není tím nejlepším, když máte sledovat přehlídky v hlučném prostoru. Pořádný drink si nechte raději až na závěrečnou party.

11. Nezapomínejte se najíst a hydratovat se zevnitř i zvenku. Zdá se to jako banalita, ale moc dobře víme, o čem mluvíme. Fashion week vaše tělo stojí hodně energie, kterou musíte doplňovat. Do tašky si rovnou přibalte láhev vody a alespoň malou svačinku. Doporučujeme oříšky, banán nebo čokoládu Lifefood.


12. Hned v pondělí se objednejte na kosmetiku. Po víkendovém maratonu ji budete potřebovat. Naším tipem č. 1 jsou kosmetičky Hanka a Andrea v Ingredients v Jakubské ulici a ošetření Phyto Aromatique od Sisley. Hodina stojí 2450 Kč, 90 minut 3750 Kč. Než odejdete, pořiďte si antioxidační krém od Aesopu.

EBC promo