Amy Winehouse + Fred Perry: kolekce bude

Po zpěvaččině tragické smrti se nebe zatáhlo i nad plánovaným uvedením její kolekce oblečení pro značku Fred Perry. Ta byla pozastavena na dobu, během níž management labelu společně s Amyinou rodinou hledal ten nejlepší způsob, jak pokračovat, nebo nepokračovat dál. Nyní prozradil veřejnosti oficiální stanovisko. Kolekce bude! Jako první se v obchodech objeví řada na podzim 2011, následovat má i jarní kolekce pro rok 2012.
Amy vložila do kolekcí všechny své vášně. Její rukopis je na každém z modelů jasně viditelný. Výtěžek z prodeje poputuje na konto nadace Amy Winehouse, která bude již brzo založena. Značka Fred Perry navíc nadaci přispěje v podobě daru,“ bylo řečeno v prohlášení.
Když se nás Fred Perry zeptal, co bychom chtěli udělat s kolekcemi, bylo naprosto přirozené pokračovat dál. Amy na nich ráda pracovala a rozhodně by si přála, aby bylo vše dotaženo do konce. Všechny peníze, které obě sbírky vydělají, budou společně s darem od značky Fred Perry věnovány nadaci Amy Winehouse, která bude pomáhat dětem a mladým lidem,“ řekl otec Amy.
Tak smutné, tak úžasné…

EBC promo