Celine Dion vyměnila stylistu. Inspirujte se novým vzhledem

Celine nazpívala v roce 1997 úvodní píseň k filmu Titanic a za "My Heart Will Go On" získala Oscara. Film o lásce Jacka a Rose na potápějícím se Titanicu dodnes patří k nejúspěšnějším filmům historie a Kanaďanka k těmu neodmyslitelně patří. Na svůj megahit zavzpomínala ve Francii stylově, právě onou zmiňovanou mikinou s obrázkem Jacka a Rose. Její nový stylista Law Roach (sledujte jeho Instagram @luxurylaw) zvolil opravdu cool kousek. Není divu, že si jej Celine vybrala, aby ji pomohl s comebackem na módní scénu.

Tento chlápek ve výrazných brýlích stojí na super šatníkem Ruby Rose, Zendaya mu se svou image plně důvěřuje. Stejně tak i Ariana Grande. Kanadská diva tak nemůže být v lepších rukách.

{YouTube}FHG2oizTlpY{/YouTube}

Celine ve lednu přišla o svého manžela Reneho a tak pocta Titanicu a písni o nikdy nekončící lásce, je vlastně nadějí i pro samotnou star. Zpěvačka to po smrti své životní lásky nevzdává, pokračuje ve hudebních projektech, znovu se začala ukazovat na veřejnosti a mává fanouškům s úsměvem na rtech. Její nový vzhled nás opravdu baví.

sub buzz 16774 1468266722 3 fe1c5

A rada od nového stylisty? Kombinujte oversize mikinu s kapucí se zlatými lodičkami a metalickou kabelkou. Rozhodně nebudete vypadat, jako byste se právě vydali do své oblíbené tělocvičny.

Protože mikin není nikdy dost, vybrali jsme pro vás dalších 11 cool kousků. Najdete je ve fotogalerii. Už víte, kterou si vyberete? 

EBC promo