Elegantní i v těhotenství

Francouzský název, české ruce – to je značka Chercher (francouzsky hledat), kterou založily choreografka, režisérka a herečka Adéla Laštovková Stodolová a oděvní designérka a majitelka kostýmní agentury Eva Suchánková. Jejich první kolekce Madams & Mums je určena ženám, a to i nastávajícím maminkám.
„Baví nás překonávat překážky, proto jsme si kromě běžného navrhování módy pro ženy a muže vybraly také cestu spojenou s hledáním určitých skupin, pro které na trhu v České republice oblečení chybí. Kromě jiného nás hodně ovlivnila Paříž, na ženách i mužích ve Francii obdivujeme, že mají šmrnc v jakoukoli denní dobu a situaci,“ říká Adéla Laštovková Stodolová.

Pohodlí i styl
V rámci první kolekce Madams & Mums se autorky zaměřily hlavně na styl a zároveň pohodlí – jejich modely jsou určené těhotným ženám, které jsou aktivní, mají různé profese, jsou vytížené a hledají pohodlné oblečení z kvalitních materiálů pro celý den. První řada Madams zahrnuje například topy, šaty, kostýmy nebo kožíšky, druhou řadu Mums charakterizují propracované střihy kabátků, sak, šatů, kalhot a topů, z nichž některé jsou doplněné potisky kreseb Kláry Stodolové.

Nejen pro těhulky
Střihy oblečení jsou natolik rafinované, že nemusejí nutně sloužit jen v období těhotenství, ale i poté. Oblečení je ušité z kvalitních a příjemných materiálů, jako jsou úplet s hedvábím, bavlněný a vlněný úplet, viskóza – vše v kombinaci s lycrou, tudíž pružné a poddajné. Kolekce je laděna do tlumených elegantních barev, například antracitové, černé, fialové či béžové.
Řadu Mums reprezentují opravdové budoucí maminky jako režisérka Erika Hníková, herečka Zuzana Norisová nebo tanečnice Renáta Martinová.

04_Zuzana_Norisova_Madams__Mums

EBC promo