ELLE v Londýně: Šéfredaktorka na nečekané party

"Byla to boží, punková party! Vždycky jsem si přála něco takového zažít," zavolala do redakce naše šéfredaktorka Andrea své dojmy z britské metropole, kam odletěla na party k uvedení nové kolekce šperků Tiffany City HardWear. "Zlatá koule rozbila dveře, následoval soukromý koncert TLC, všude lidi v cool kostýmech. A kde jinde než v Londýně se vám povede stát vedle kluka v kostýmu Catwoman nebo Mabel McVey, která si pod sako vzala už jen kalhotky?!"

Uvedení žhavé novinky bylo opravdu výrazně jiné, než co u Tiffany známe. Žádná decentní večeře u nádherně nazdobeného stolu, na kterém pracovaly desítky floristů. Tohle byla pořádná party v garáži. Přesně v duchu celého konceptu City HardWear.

Slavné americké klenotnictví radikálně mění svou image, výrazně omlazuje svojí vlastní DNA a tohle je jen začátek. To nejlepší vás čeká v momentě, kdy se poprvé sami potkáte tváří v tvář s novými šperky ze zlata a stříbra.

Kolekci Tiffany City HardWear už znáte ze stránek ELLE, kde jste ji mohli vidět v exkluzivní předpremiéře v květnovém čísle. Ano, přesně ta, jejíž tváří se stala Lady Gaga. Čisté linie inspirované newyorskou architekturou, energií v ulicích i nočním životem v těch nejlepších klubech. To je teď hlavní trend. Stačí jediný pohled a hned budete chtít nosit všechno - náramky, náušnice i prstýnky.

Žádná romantika, ale sexy přímočarost. Barvy? Na co?! Kovový lesk vypadá přeci mnohem víc cool. Tyto šperky rozhodně nepatří do trezoru a na speciální příležitosti, tohle jsou super doplňky na každý den. Bez ohledu na to, jestli zrovna na sobě máte khaki overal, černé sako a kožené kalhoty nebo vyšívanou tylovou sukni a bílé tričko.

Podívejte se, jak nosí novou kolekci celebrity a influeceři, kteří se party spolu s Andreou zúčastnili.

EBC promo