First look: Kampaně jaro/léto 2013

Každou sezonu pozvednou modely z přehlídkových mol o stupeň víc. Modelům, kterým během týdnů módy vdechly život modelky na fotografiích, dodají esprit kulisy. Vizi návrháře, jenž načrtl scénář, pak v příběh promění fotograf. Jaké jsou ty nejpovedenější z nich, které jistě v příštích měsících uvidíte i na stranách tištěné ELLE?

Mario Testino a kreativní ředitel módního domu Burberry Christopher Bailey vtiskli hravost díky rozdováděnému potomkovi klanu Beckhamů Romeovi. Ten jako správný Brit dokazuje, že trenčkot je bezva v každém věku. Velkou pozornost si také právem zasloužila černobílá kampaň značky Givenchy, na které modelka Mariacarla Boscono pózuje se svou novorozenou dcerou před hledáčkem fotografů Merta & Marcuse. Vizuálně nepřehlédnutelné lákadlo na jarní kolekci pro Louis Vuitton připravil Steven Meisel, který na žlutobílé šachovnici nechal vyniknout pouze štíhlé nohy modelek.

Čím nás ohromí Miu Miu, Prada, Versace, Saint Laurent Paris, Pierre Balmain, Giorgio Armani a další? Podívejte se do galerie!

EBC promo