Forever 21 konečně v ČR!

Legendární fast-fashion značka založená v Los Angeles v roce 1984 otevře svůj první obchod v České republice v Centru Černý Most a je hned několik důvodů, proč tam musíte, ať už jste či nejste millennial:

    1. Aktuální trendy má Forever 21 v malíčku a na štendrech je najdete zcela bezprostředně poté, co se zrodily. Tajemství značky je neustálé obměňování nabídky a nová várka stylových kousků každý den. Můžete si tedy být jisti, že váš outfit nikdy nebude pasé, ale právě naopak – vždy up-to-date.

    2. Naučíte se experimentovat, protože tato značka si hraje s velkou škálu různých stylů, střihů i barev a dává příležitost vyjádřit se originálně každému, kdo v oblékání vidí především zábavu.

    3. Na jednom místě najdete oblečení pro každou příležitost. Od každodenního looku po večerní a chic kousky. A to je přeci skvělé!

    4. Mladého ducha v sobě probudíte hned, co vejdete do obchodu. Tento módní gigant ztělesňuje podstatu mladé generace a překládá jej pro všechny věkové kategorie.

    5. Nezruinujete se, protože Forever 21 se honosí tím, že má spolu nikdy nekončícím tokem těch nejžhavějších módních trendů ivelmi dostupné ceny. Navíc, pokud budete mezi prvními 200 návštěvníky, dostanete dárkový poukaz v hodnotě 250Kč na první nákup!

A na co se můžete od nové značky těšit?

Na naši selekci kousků a stylů, které jsme si oblíbili a na které si rozhodně děláme zálusk, se podívejte v galerii!

 

EBC promo