Gucci chystá svůj hudební festival

Energická vize, se kterou do Gucci přišel kreativní ředitel Alessandro Michele, nás od začátku baví. A po nedávno odhalené super kampani k hodinkám, v rámci které vznikly hodně aktuální a zábavné Gucci memes (pokud jste je ještě neviděli, podívejte se do naší galerie), má pro všechny fanoušky jeho barevné fantazie další skvělé překvapení – 30. března v Miláně proběhne mini hudební festival #C2CMLN. A díky seznamu pozvaných umělců se mají na co těšit i opravdoví milovníci elektronické hudby.

Pro nový projekt Alessandro spojil síly s venezuelským producentem Arcou, který má za sebou spolupráci na albech pro Kanyeho Westa, Björk či FKA Twigs, a bude headliner celého festivalu. Spolu s ním vystoupí například Amnesia Scanner z Berlína, Gaika z Londýna či Toxe ze Stockholmu, a o vizuální stránku věci se postará umělec Jesse Kanda, který s Gucci spolupracuje už dlouhou dobu.

Akce se uskuteční přímo v kancelářích Gucci, resp. jejich industriálním hubu v Miláně, a ačkoliv je festival pouze na pozvánky, nezoufejte. Víme, kde pro sebe můžete lístek vyhrát. Zkusit štěstí a zaregistrovat se na "waiting list" můžete tady

EBC promo