Hot news: H&M přichází s novou značkou

Jestli milujete nakupování v H&M, COSu nebo třeba v & other stories, rozhodně by vám neměla ujít nejžhavější novinka z dílny švédského gigantu: přichází s novou oděvní značkou zvanou Arket! Dnes ráno o tom informoval portál Business of Fashion. 

Nový koncept by měl otevřít koncem léta v Londýně na Regent street a hned poté v dalších městech, včetně Mnichova či Kodaně, a nadchne nejen všechny milovníky skandinávské funkční a uvolněné elegance. Hlavním motivem a DNA celé značky bude nadčasovost a inspirativní jednoduchost. Selekce produktů by tak měla sloužit jako ideální základ šatníku moderního zákazníka, který chce kromě kvalitního oblečení nakupovat v příjemném prostředí i mít přehled, jak dané kousky vznikaly. Důraz na materiály a celkový zážitek z nakupování bude prostupovat celým obchodem, který by měl sloužit jako "moderní tržiště".

Spolu s oblečením a doplňky Arket budou v obchodech dostupné i jiné severské značky a v některých pobočkách prémiového brandu nebudou chybět ani bistra, servírující stále oblíbenější skandinávskou kuchyni.

Těšíte se? My každopádně!

EBC promo