Jaký bude módní podzim? Odpověď dá zářijová ELLE

Nejen jaro je ve znamení restartu. Přeje mu i září. Končí jedna sezona a o slovo se hlásí další. A s ní i nové módní trendy. Koho svrbí v prstech a kdo cítí vzrušení, ať si na to co nejrychleji koupí lék – zářijovou ELLE. Dozví se v ní, bez čeho to na podzim roku 2011 prostě nepůjde. Nový vítr zavane v září nejen v našich šatnících, ale i v beauty rutinách. ELLE sepsala 20 věcí, které potřebujeme znát pro krásnou pleť. Možná totiž některé děláme špatně…

A protože do nové sezony se má vkročit nejen s novým šatníkem (a lepší pletí), ale i s čistou hlavou, zodpověděla zářijová ELLE několik otázek, které nás už dlouho zneklidňují. Tak za prvé: Proč se nebereme jen na dobu určitou, když se každý druhý pár po deseti letech rozvádí? Za druhé: Dokážou tolik populární příručky skutečně zlepšit náš život? Za třetí: Co (nebo spíš kdo) je za dokonalostí modelek a hereček? A za čtvrté: Jak to ta Cameron Diaz jen dělá?

To i víc si přečtete v novém čísle ELLE s přibaleným dárkem v podobě plátěné taštičky. Má velikost tak akorát na kosmetiku, nezbytné doklady nebo všelijaké drobnosti, které se nám povalují v kabelkách. Je lehká, praktická a s logem ELLE.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA