Je to tu! Čtvrtý ELLE Man je v prodeji

Leoš Mareš 2017. Zhubnul, přestal pít a začal trénovat. Proč? Duchovní cestu v tom nehledejte. Šéfredaktorce Andree i vám prozradil všechno o novém extrémním fitness režimu, jídelníčku i svém největším snu.

Tomorrow is Another Day. Co je Eastern Bloc Style a proč se tuto sezónu inspirovat od nás dál na východ vám ukáže pět nových modelingových tváří.

Za vším hledej geny. Bude "forever young" už brzy realitou? Vyzpovídali jsme největší odborníky o genetice a kde všude geny hrají prim.

Je tetování sexy? Známý hudebník a novinář Kay Buriánek vyzpovídal tatérskou špičku o fenoménu, který na vaší kůži zůstává navždy.

Nové možnosti plastické chirurgie. Co, kde a za kolik. A hlavně rychle!

Kde pracují ti nejkreativnější? Projděte si s námi ateliér skláře, vizuálního umělce nebo designéra porcelánu.

Míry 5049-1937-1423. Seznamente se s nejvíc sexy zadkem na světě. Komu patří?

Californication. Opět Kay! Žil v Los Angeles téměř pět let. Na jaká místa by se nejraději vrátil třeba hned teď? 

O kráse a lásce ke sklu. Rozhovor s Jiřím Rücklem a Rony Pleslem nejen o tom, v čem jsme v Česku nejlepší. 

To vše a mnohem víc najdete v novém čísle. A co dělá FOREVER YOUNG vás? Nasdílejte od 1. do 30. dubna na Instagramu fotku s novým ELLE MANem a vyhrajte parfém Super Cedar od značky BYREDO, které do soutěže věnoval Ingredients store. Při sdílení použijte hashtagy #COVERSTARLEOS a #ELLEMANCZECH. Vybereme 5 nejkreativnějších.

Nové číslo ELLE Man si můžete koupit nejen na stáncích, ale i online zde. Cena zůstává úplně stejná. 99 korun, žádné poštovné neplatíte. 

EBC promo