Jimmy Choo v Praze!

Kdy? MBPFW se bude konat ve dnech 18.–22. 9. 2013 v atraktivní Pařížské ulici v samém centru Prahy. Lepší místo snad ani není možné vybrat. Jedině tam si budou mít návštěvníci a milovníci módy možnost vychutnat přehlídky přímo v prostředí, kde předváděné modely budou za chvíli zdobit i výkladní skříně. V zápatí Pařížské ulice vyrostou dva navazující elegantní fashion stany o celkové velikosti 1400 metrů čtverečních. První stan zajistí vstupní zónu a prostorný fashion lounge, hlavní komunikační prostor návštěvníků. Druhý stan pak poskytne prostor pro hlavní molo o délce 30 m a zároveň hlediště pro 600 sedících a 100 stojících návštěvníků.

A do této jedinečné atmosféry přijede král trendy i nesmrtelné obuvi, jehož díla se obtáčejí kolem útlých kotníků hollywoodských celebrit. Jimmy Choo v Praze podpoří mladé návrháře, doprovodí vítěze Mercedes-Benz STYLO Awards Kuala Lumpur a zaštítí jednu z doprovodných aktivit této módní události. 

Čtyřdenní maraton samostatných přehlídek, prodejních showroomů, workshopů a diskusních panelů se v roce 2013 ponese v duchu hlavního tématu módní události Návrat k tradici a řemeslu. 


EBC promo