Jste v Londýně? Musíte zajít do Serpentine Galleries

 

Park Nights je každoroční série hudebních, filmových, tanečních a literárních akcí. Její program je právě v plném proudu - běží od 

června do září a odehrává se v Serpentine Pavilionu – architektonické kráse navržené pro tento rok dánským architektonickým studiemBjarke Ingels Group (BIG). Každý pátek tam na vás čeká jiný kulturní skvost, stačí si jen vybrat! Více o celém programu se dozvíte na www.serpentinegalleries.org/explore/park-nights.

Ještě teď přijměte osobní pozvání, a to přímo od ředitelů Serpentine Galleries Julia Peyton-Jones a Hanse Ulricha Obrista: Oblíbený program Serpentine’s Park Nights proměňuje Pavilion v místo jedinečných živých vystoupení. Tématem letošní letní série Park Nights je performance a její podstata vyjádřená pomocí architektury, poezie, divadla, umění a tance v unikátním pavilonu navrženém firmou BIG. Jsme velmi vděční, že COS již čtvrtým rokem podporuje tuto významnou část Serpentine programu a těšíme se, až uvítáme umělce a diváky během léta u nás v parku.” Už se nemůžete dočkat, až tu velkou nádheru uvidíte?

Pokud se toto léto do Londýna nedostanete, nezoufejte. I tak vlastně můžete být u toho. K tomuto originálnímu projektu představil COS limitovanou edici triček pro ženy i muže, která bude k dostání ve vybraných obchodech COS, přímo v Serpentine Galleries v Londýně nebo v online obchodě www.cosstores.com, na němž lze objednávat i do Česka. A má to celé velmi dobré úmysly - výtěžek z jejich prodeje bude věnován charitativní nadaci Serpentine Trust. A to chcete!

11.06.16 Cos shot01 0405 4b7b1
11.06.16 Cos shot02 0131 9f31a

#cosxserpentine

 

EBC promo