Květ(i)nová ELLE s přílohou o hubnutí a autech

Nové číslo se slovenskou supermodelkou Kingou Rajzak na obálce je jako jarní móda – plné optimismu, barev a romantiky. O tom, jak letos nosit nejen květinové vzory, ale i krajky a volány, se v ní dozvíte úplně všechno.

Osobností pátého měsíce v roce se pro ELLE stala Kinga Rajzak. Slovenská hvězda světového modelingu si ve svých 23 letech sáhla na pomyslný vrchol. Přesto otevřeně mluví o zrádnosti módního průmyslu. Nekorunovanou královnu přehlídek a kampaní velkých značek nafotil uznávaný britský fotograf Rankin a vyzpovídal Jan Králíček.
Čtyři měsíce po narození svého syna Maxe se do ELLE vrací Simona Krainová. Rozhovor o lásce, štěstí i největší životní chybě s ní udělala její dlouholetá kamarádka Dara Rolins. V modelech z nejnovější kolekce Dolce & Gabbana pózovala Simona i se svým synem.
Novými ‚poupaty‘ květnového čísla jsou dvě extra přílohy v čísle: ELLE hubnutí a ELLE auto. Po jejich prostudování budete přesně vědět, jak a s čím natrvalo zeštíhlíte a v čem se pak se svými dokonalými křivkami vozit.
Dojděte si do nejbližšího obchodu a kupte si květnovou ELLE. Dozvíte se mnohem víc. A jako bonus dostanete řadu slevových kuponů na ELLE Fashion Shopping Weekend. Pro více informací klikněte na www.elle.cz/fashionweekend.

EBC promo