KVĚTNOVÁ ELLE SPLNÍ VAŠE SNY A KOUPÍTE SI JI TŘIKRÁT!

Zde je 5 důvodů, proč je nezbytné koupit si květnovou ELLE s Karolínou v hlavní roli hned třikrát.

1. Tři různé obálky, třikrát jiná Karolína

Karolínu do květnové ELLE fotili tři různí fotografové, (ne)náhodou všichni ze Slovenska a všichni velmi talentovaní. Proto jsme se taky rozhodli připravit pro vás hned tři verze obálky květnového čísla. Těšte se na Karolínu očima Michala Pudelky, Braňa Šimončíka a Matúše Tótha.

2. Karolína v lepší společnosti

Karolína toužila po českých a slovenských mužích. Podmínky měla tři: úspěch, výjimečnost a přitažlivost. Kdo se tedy nakonec dostal do tohoto exkluzivního výběru a vyfotil se s ní? Prozradíme jen to, že je to hodně pestré. A hodně sexy.

3. Karolína a Michal Pudelka

Tak tohle je bez přehánění bomba! Námluvy trvaly poměrně dlouho, ale nakonec se to podařilo a do pražské retro posilovny přijel Karolínu vyfotit Michal Pudelka, který v současné době fotí velké kampaně pro módní dům Valentino a editorialy pro Vogue, Numéro nebo L’Officiel. Že je Michalův talent opravdu hodně velký a jeho příběh zatím téměř neuvěřitelný, zjistíte nejen ve fotostory Cvičme v rytme, ale i v rozhovoru, který Michal ELLE dal.

4. Karolínin výběr

Kromě sebe samé vám Karolína představí to, co má ráda v Česku, co ráda vaří, jak se líčí na červený koberec, jaká trička pro ni navrhli mladí a talentovaní nebo jak jí sluší čeští a slovenští návrháři. Karolíny prostě není nikdy dost!

5. A dále?

Exkluzivní rozhovor s tenisovou legendou Martinou Navrátilovou, tajné rady nejlepšího kadeřníka světa, úspěšné ženy o svém životním stylu, Roman Šmucler o tom, proč nepoznáváme Renée Zellweger nebo Umu Thurman. Děti oblékají své maminky – modelky a Jindra Jansová zase Janu Plodkovou, Jan P. Muchow se vám k něčemu přizná a slavní designéři vás zase provedou Milánem. Jenže! To zdaleka není všechno…

EBC promo