Limitovaná kolekce LaFormela x Footshop vás dostane

Minulý týden kreativní designerské duo LaFormela představilo novou kolekci na sezonu podzim-zima 2017. Pokud jste si už na nějakou kousky brousili zuby, ale až do září se vám čekat nechce, můžete jásat. LaFormela vytvořila limitovanou kolekci ve spolupráci se streetovým obchodem Footshop a "laformelácké" DNA v ní poznáte na první pohled.

"Propojili jsme grafiku, pohodlí a klasiku. Kolekce nepostrádá nadsázku a jsou v ní zapracované prvky pracovních oděvů."

{YouTube}vGz8G1MaYt8{/YouTube}

 

Unisex řada PLACE FOR SPACE vizuálně navazuje na celosvětový trend, který se inspiruje ulicí a praktičností. Kalhoty na stavbu nebo rybaření se tak s trochou nadsázky stávají designerským kouskem, který si s přehledem můžete vzít i na páteční party. Originalita i pohodlí zaručeno! 

Díky unikátní kolekci chce Footshop oslovit nejen všechny fanoušky cool streetwearu, ale i mladší generaci, které lokální móda možná byla doposud cizí.

Nejlepší zpráva na závěr? Kolekce je v prodeji od zítra (30. března) už i online na www.footshop.cz. Od každého modelu je přitom maximálně pouze 30 kusů, rozhodně tedy neváhejte a jestli vás žluto-černá kolekce dostala tak jako nás, objednávejte!

EBC promo