Limitovaná kolekce mikin sukní LaFormela. To chceš!

LaFormela má napilno! Nejen, že každou sezonu představí dechberoucí nebo aspoň povedenou vlastní kolekci, ale teď navázala exkluzivní spolupráci s filmovou společností Warner Bros. a navrhla kolekci unisexových mikin a dámských sukní s filmovými potisky. Printy má ostatně trio Mirka, Katka a Antonín ve velké oblibě, na jejich věcech je najdete často.

To jsou oni! 

LaFormela portrait c7bd1

 Co o svém nápadu a filmově-módní spolupráci říká sama LaFormela? Tohle: 

"Chtěli jsme, aby selekce obrázků fungovala s identitou naší značky, a proto jsme si vybrali notoricky známou postavičku rebelského Jokera z filmu Batman. Joker je nepochybně nejznámější darebák v historii současného komiksu a pop kultury. Je nepředvídatelným a neuvěřitelně nebezpečným, až násilným zosobněním chaosu. Jeho úhlavními nepřáteli jsou zejména hrdinové jako například Batman nebo Man of Steel. Jeho chování nelze odhadnout ani vydedukovat a taková je i naše zákaznice a naše tvorba. Do jeho opozice jsme k potisku na sukních zvolili nebojácné superhrdiny Justice League, jako jsou například Wonder Woman, Superman, Batman a Green Lantern."

Už vám je jasné, že mikinu nebo sukni nebo nejlépe oboje nutně musíte mít? No jasně! Dostanete je od 15. února na webu LaFormela www.laformela.com/shop nebo v kamenných obchodech, např. v Cezch Labels & Friends či MONA v Bratislavě. Vzhledem k tomu, že opravdu jde o limitovanou edici, budou sukně a mikiny k dostání pouze do vyprodání, nejpozději však jen do konce března. A pak se po nich slehne módní zem. Tak co, už si představujete, jak vám sluší? Zde ukázka:

Mikina 3 200 CZK de160

Sukne 8 000 CZK cb57c

LaFormela Warner Bros Photo Mojmir Bures1 ddb9c

LaFormela Warner Bros Photo Mojmir Bures2 89056

EBC promo