Louboutinky, po kterých šílí celý Internet

Podle posledních měsíců se zdá, že cesta k úspěchu je jasná. Vytvořte produkt, který bude mít nějakou spojitost s jednorožci a poblázníte s ním celý svět. Duhové barvy, glitry i hologramy se od kosmetiky a výrazných lesků na rty, co nejbarevnější účes a dokonce i přes latté, které už určitě pije půlka New Yorku, dostaly také k botám. Vizuálních "kouzel" zkrátka ještě není dost. 

Pořádně třpytivé boty v kolekcích na podzim-zimu 2017 předvedly značky Saint Laurent, Isabel Marant i Chanel, ale teprve jeden pár zaujal natolik, že po něm během několika minut zatoužil celý svět.

Stačil k tomu jeden post známé stylistky Samanthy McMillen. Ta na svůj Instagram přidala video kozaček Christian Louboutin, které umí měnit barvu. Opravdu! Stačí lehce přejet rukou. Z disco stříbrných během chvilky máte zeleno-červeno-růžovo-zlaté. Magic! Boty Samantha navíc trefně pojmenovala "Unicorn Skin" a zázrak byl na světě. Kozačky od jednorožců, které chceme všechny – od New Yorku až po Prahu.

I'm calling this "Unicorn skin." Fancy new sequined boots @louboutinworld of course. #unicornskin #ChristianLouboutin #fw17 #sequinedboots

Příspěvek sdílený Samantha McMillen (@samanthamcmillen_stylist),

Zatoužila jste po nich také? Třpytivý pár s pravým jménem "Moulamax" bude dostupný v buticích Christian Louboutin od poloviny léta, ale je dost možné, že na červeném koberci jej potkáme už mnohem dříve. Mezi klientky Samanthy totiž patří mimo jiné Dakota a Elle Fanning, Evan Rachel Wood či Amber Heard. Která z nich je bude mít první? A schválně, co myslíte – během kolika minut se pak tyhle kozačky vyprodají? 

 

EBC promo