Miu Miu ve filmu

Filmařky z celého světa byly pověřeny, aby natočily sérii snímků zachycující vztah značky Miu Miu a žen. Své pojetí této ‚milostné aféry‘ jako první představila Zoe Cassavetes, americká režisérka, scenáristka a herečka. Ta natočila velmi vzrušující snímek The Powder Room.

Natáčení probíhalo v hotelu Claridge’s v Londýně. V hlavních rolích se představily Audrey Marnay, Line Gost, Caroline de Maigret a Sophie Vlaming, oblečené v kolekci S/S 2011. „Miluji myšlenku dámské šatny,“ říká režisérka filmu. „Rituál, který se v ní odehrává, je pro ženy velmi důležitý. Samotná příprava před tím, než se něco uskuteční, je velmi speciální. Miluji ten pocit intimity. Je to místo daleko od mužů, kde si můžete zkontrolovat ostatní ženy a připravit se na to, abyste mohla opět čelit světu.“

The Powder Room je prvním snímkem ze série Ženské příběhy, kterou dceřiná společnost Prady připravuje. Na jednotlivých příbězích budou postupně pracovat režisérky z celého světa. Filmy pak budou představovány v průběhu celého roku.

Zdroj: http://showstudio.com/blog/48241

Zdroj: YouTube

EBC promo