Modelka Prady Vanessa Hessler dostala vyhazov

Třiadvacetiletá modelka Vanessa Hessler přišla o místo tváře mezinárodních telekomunikačních sítí. Promluvila totiž na obhajobu svého milence, syna Muammara Kaddáfího Mutassima. „Prožila jsem s ním překrásnou love story,“ řekla do médií mladá Italka, která v minulosti zářila v televizních spotech pro Armani, Calvin Klein či L’Oréal a zdobila plakáty Guess a Liu.Jo.

Vanessa prožila s Mutassimem, jenž byl zaměstnán u svého otce jako šéf bezpečnosti, čtyřletý vztah.Kaddáfíovi byli absolutně normální rodina jako každá jiná. Nebyli takoví, jak je popisují média. S Mutassimem jsem nebyla v kontaktu od té chvíle, co propukla revoluce. Ale náš vztah byla jedna vášnivá pohádka.

Se svým milencem, který podle zvěstí jednou vystoupil proti politice svého otce, se už ani nesetká. Byl zadržen a zabit ve stejný den jako libyjský diktátor. Před smrtí mu rebelové dali vykouřit poslední cigaretu a teď jeho tělo leží v neoznačeném hrobě kdesi v poušti.

Do osobních vztahů Vanessy Hessler nám nic není,“ vyjadřuje se k vyhazovu telekomunikační společnost. „Nicméně její komentáře vůči konfliktu v Libyi přehlížet nemůžeme.“ Kampaně s její fotografií byly staženy během čtyřiadvaceti hodin.

EBC promo