Nejroztančenější přehlídky této sezony

 Stella McCartney

{YouTube}iOYhSyWQPzc{/YouTube}

Stella McCartney má díky otci, jednomu z legendárních Beatles, hudbu v krvi. I proto možná flash mob na konci přehlídky (pod taktovkou choreografky Blancy Li) působil tak přirozeně. Namísto klasického defilé v řadě modelky divoce tančily a poskakovaly do rytmu elektro hudby. "Holky na molo přinesly rozverný duch života a letní zamilovanosti," řekla o vystoupení návrhářka.


Dolce & Gabbana

{YouTube}CPZmkiUsATU{/YouTube}

Letní party v sicilském stylu. To byla letošní přehlídka Dolce & Gabbana, která tancem v podání modelek i tanečníků začínala i končila. Na scéně se objevili i breakdance tanečníci a celá performance málokoho z publika nechala sedět v klidu.


Molly Goddard

 {YouTube}7gmHwNrhXd4{/YouTube}

Na závěr přehlídky Molly Goddard se modelky a modelové roztančili dohromady na konci mola a defilé působilo jako privátní fashion (after) party.


 Kenzo x H&M

{YouTube}Ze-ODqZfOL0{/YouTube}

Nespoutaná energie módního dua Kenzo a jejich pestrobarevné kolekce pro H&M nemohla být odprezentována nijak jinak než jako roztančená show. Přehlídku v New Yorku v režii fotografa Jean-Paula Goudeho si nenechal ujít ani redaktor Martin, který popsal svoje nejoblíbenější momenty v článku z minulého týdne.


 Antonio Marras

{YouTube}_btTcxNmY-Y{/YouTube}

Návrhář Antonio Marras předvedl trochu jinou taneční show. Během defilé se doprostřed mola postavili tanečníci a začali tančit twist. Celá show byla poctou fotografu Malickovi Sidibé.


Phelan

{YouTube}w5j_w1sBIyA{/YouTube} 

Návrhářka Phelan je sama tanečnicí, proto není překvapením, že dynamické choreografie pravidelně obsahují prezentace jejích módních návrhů. Letos kolekci předváděli tanečníci v rámci emotivního gymnastického vystoupení se židlemi.

EBC promo