Nejvíc cool vánoční kampaně roku 2016

Burberry

Proč mít obyčejnou kampaň, když si můžete najmout oscarového režiséra Asifa Kapadia (dokumenty Amy, Senna a další) a natočit celý film, ve kterém si zahrají hlavní role Domhnall Gleeson, Sienna Miller, Dominic West a Lily James. Burberry letos vypráví příběh o svém zakladateli a vězte, že tuhle reklamu opravdu musíte vidět. Není divu, že na YouTube se počet diváků rychle blíží k 9 milionům. O takovém zájmu si mnohé filmy mohou nechat jen zdát. 

{YouTube}6D5IZtDCS5c{/YouTube}


 

Tiffany

Na Vánoce podle Tiffany se těšíme každý rok, jsou krásné, snové, prostě dokonalé. Letos mají navíc pořádnou jiskru a to nejen kvůli krásnému úsměvu Elle Fanning.

{YouTube}TG091LGBhAk{/YouTube}


 

Gucci

Sexy, romantická, na hraně a kouzelně hypnotická. Vítejte v rajské zahradě, kterou pro Gucci objevila kousek od Říma Floria Sigismondi a vykouzlila jedno z nejúžasnějších videí letošního roku. Vánoce přeci nemusí být jen bílé a se spoustou světýlek. Podhlednete pokušení?

{YouTube}FvZlyfDSEjk{/YouTube}


 

Marks & Spencer

Jak by vypadaly Vánoce, kdyby se o dárky postarala holka? Tedy konkrétně paní Santa Claus? Zapomeňte na staré povídačky o Rudolfovi a saních, víc cool je červená helikoptéra přesně ladící s odstínem šatů. O letošní kampani Marks & Spencer se hodně mluví, na YouTube má už skoro 7 milionů zhlédnutí a od nás palec nahoru za super nápad.

{YouTube}V5QPXhStb5I{/YouTube}


 

Bottega Veneta

Italská značka Bottega Veneta si ráda dělá věci po svém a jde jí to dost dobře. Tyto Vánoce vám ukáže, jak zní symfonie kožených kabelek, tenisek, lodiček, parfémů a taky křištálových skleniček. Podívejte se a poslouchejte...

{YouTube}qitTPEnxyQo{/YouTube}


 

Cartier

Animovaná videa s panterem vás nikdy nepřestanou bavit. Letošní Vánoce slavné klenotnictví ve své zimní pohádce rozzáří celý New York a elegantním skokem vás přenese do dokonalé atmosféry vánoční Paříže. Ach...

{YouTube}-puwyLmdsKQ{/YouTube}


 

Versace

Asi jste, stejně jako my, netušili, že dárky nepřipravují kouzelní skřítci v tajné továrně kdesi na severu, ale hot agenti, jejichž image od hlavy až k patě nekontroluje nikdo menší než sama Donatella Versace. Když milujete černou, vysoké podpatky, sluneční brýle a ultra sexy trend třpytivých rtů, pak jste na správném místě.

{YouTube}9RRss0SaY-c{/YouTube}


 

Swarovski

Vánoce s Karlie Kloss! Taková je supertřpytivá kampaň na doplňky s křištály Swarovski. 

{YouTube}Dzn1ALqlRuw{/YouTube}


 

Michael Kors

Krásná Taylor Hill a roztomilé štěně, to je kombinace, které prostě nelze odolat. Michael Kors vsadil na klasiku a oblékl ji do cool stylu. Inspirujte se nejen tím, co si vzít na sebe na vánoční party, ale Taylor vám ukáže i pár super nápadů na selfíčka.

{YouTube}8G9tJ5PSBGE{/YouTube}


 

Tod's

Máte pocit, že se Vánoce mění spíš v cirkus? Tod's vám rozhodně dává za pravdu a místo stromečku, světýlek a mašliček přínáší na svátky žirafy, králíky v klobouku, klauny, žonglující lvi a vzkaz, že svátky můžou být vlastně dost zábavné a na pohodu.

{YouTube}eYkSDpXMQQQ{/YouTube}

 

EBC promo