Nová jarní kolekce H&M Studio

"Celá kolekce je především o lásce, pozitivním poselství a optimismu. Má v sobě prvky minulosti smíchané s energií dnešní doby, které společně tvoří cestu k nové budoucnosti," říká Pernilla Wohlfart, kreativní ředitelka designu H&M. Švédský řetězec oficiálně představí nejnovější kolekci v rámci pařížského fashion weeku 1. března, ale nebojte, nemusíte čekat další půlrok, než se dostane do obchodů.

H&M přechází na formát "See now, buy now", ve kterém už "jedou" značky jako Burberry, Tom Ford, Tommy Hilfiger nebo Ralph Lauren. Ve vybraných obchodech (u nás v pražském Myslbeku) si jednotlivé kousky budete moct pořídit už druhý den po přehlídce, tedy 2. března. Na co se můžete těšit?

Jarní kolekce H&M Studio kombinuje romantické prvky baletu a sportovní hi-tech materiály. Do svého šatníku si tak můžete pořídit mj. bílé krajkové šortky z bio bavlny, dlouhé černé šaty s překřížením na zádech z nylonu, hedvábný top s volánovým lemováním, růžovou halenku z transparentního hedvábí, černý úpletový set, tílka, kalhoty a nechybí samozřejmě ani doplňky - kotníkové sandále, kožené nazouvací boty a kožené čelenky.

Podívejte se do fotogalerii na kompletní lookbook H&M Studio SS2017 pro holky a kluky.

 

EBC promo