Očekávané zimní slevy odstartovaly!

Je sice po Vánocích, ale pro milovníky módy za poloviční cenu teprve ty pravé svátky začínají. Jako každý rok totiž na Štěpána odstartovaly výprodeje, které nabízejí jindy pro mnohé nedostupné kousky s padesátiprocentní slevou. Jimmy Choo, Alexander McQueen, Halston Heritage,YSL... no nekupte to.

Se sníženými cenami jako první logicky vyjely internetové obchody. Když najedete na jejich úvodní stránku, hned vás navede do speciálního oddělení slev, které se každou hodinu proměňuje. A tam už se pohybujete podle starých pravidel – zvolíte si kategorii, ve které chcete nakupovat (šperky, barva, jméno návrháře…). A pak jen šťastně ruinujete kreditku.

Ale pozor – každý návrhář a značka mají svůj vlastní čas, kdy se k nákupnímu šílenství přidají. A také si určují svou vlastní výši slev. Zatímco Kurt Geiger svými návrhy zaplnil kolonku slevy jako jeden z prvních, Mulberry odstartovalo výprodej s 30– 50% snížením až dnes.

Asos.com

Portál zaměřený na módu pro všechny – ženy, muže, děti – nabízí od prvního svátku vánočního slevy až padesát procent. Tento rozsáhlý e-shop sdružuje nejen světoznámá jména značek, ale i drobnější lokální prodejce, jejichž výtvory můžete najít pouze zde. Asos.com také produkuje vlastní řadu průměrně naceněných kvalitních výrobků.

Asos

Net-a-porter.com

Známý online obchod, který se zaměřuje pouze na ženy a nabízí ty nejvybranější jména na trhu, také zahájil velký výprodej. Stejně jako Asos.com nechává své světoznámé klienty rozhodnout o výši slev. Čekají vás tu tedy například bílé koktejlky Marchesa s třiceti procentní slevou, o 40 % lacinější střevíčky Valentino, a o celou polovinu levnější krokodýlí kabelka Balmain.

Net-a-porter.com

Topshop.co.uk

Dech s internetovými výprodeji drží i masové značky, například Topshop. Za slevami si sice můžete dojít i do pražského Palladia, ale nenarazíte tam na tak široký sortiment zboží. Anglický módní řetězec, který trendy z fashion weeku prodává za dostupnou cenu, jako ostatní zlevnil zboží až na polovinu původní ceny. Na internetu si tedy můžete s padesáti procentní slevou opatřit i zimní kolekci modelky Kate Moss pro Topshop, která byla zároveň také anoncována jako její poslední.

Topshop.co.uk

Námi zmíněné portály jsou ale jen výběr z velkého množství online shopů, které propadly velké povánoční slevové vlně. Pokud neradi nakupujete přes internet a chcete se cítit jako Pretty Woman na Rodeo Drive s náručí plnou tašek, pak na vás čekají kamenné obchody s velkými rudými nápisy SALE. Tak, či tak - úspěšný lov!

EBC promo