Proběhlo tradiční setkání nominovaných na Oscara

Tento týden proběhlo tradiční setkání všech nominovaných na prestižní Cenu Akademie v hotelu Beverly Hilton. Všichni oscaroví adepti převzali své nominační certifikáty, zapózovali novinářům, ale hlavně se pěkně oblékli. Nebo ne?
Oscar nominees luncheon se každý rok nese v mnohem uvolněnějším stylu než samotné předávání cenné sošky. Dámy oblékly ležérní šaty po kolena, pánové obleky, často bez kravaty. Uvolněnost celé události vystihuje i společná fotografie všech účastníků, na které si Annette Bening sedla na klín Jeffa Bridgese.

společná fotografie

S napětím se očekávalo, co oblékne Natalie Portman, horká kandidátka na cenu za nejlepší herečku. Vzala si dokonalou barevnou kombinaci petrolejové a červené. Šaty značky Lanvin převázané mašlí pod prsy roztomile zakrývaly její těhotenské bříško. Červené psaníčko od Diora a střevíčky Charles David už byly jen perfektní třešničkou na dortu. Líbí?

Michelle Williams

V povedeném outfitu se ukázala také Michelle Williams, která je ostatně v poslední době za svoje modely často chválena. Kombinace šatů Chanel a bot Sergio Rossi byla pro tuto příležitost jako stvořená.

 
Hailee Steinfeld

Nejmladší nominovaná Hailee Steinfeld, čtrnáctiletá hvězdička z filmu True Grit, zvolila jednoduchou kombinaci malých černých a bot Mary Jane. Jediný šperk, který zdobil její model, byl náramek na zápěstí. Nuda, nebo dokonalá elegance?

 
Helena Bonham Cartman

Střídmější šaty si pro tentokrát vzala i Helena Bonham Carter nominovaná za nejlepší herečku ve vedlejší roli za film Králova řeč. Asi se snažila vykompenzovat onen outfitový ‚přestřel‘ ze Zlatých glóbů. Zvolila jednoduché černé šaty od Marca Jacobse a zkombinovala je s klasickými perlami Kailis. Svůj look doplnila síťkou ve vlasech. Mnohem lepší volba než minule, nemyslíte?

 
Amy Adams

Pomyslnou sladkou tečkou celé akce byla Amy Adams. Potenciální držitelka ceny za nejlepší herečku ve vedlejší roli za film The Fighter zvolila bílé šaty, které se v záplavě tmavých barev vyjímaly. Šaty značky Valentino doplnila střevíčky Ferragamo v béžové barvě a šperky Kimberly McDonald. K zrzavým vlasům dokonalá volba.

EBC promo