Rafinované chanelky

Pozorujete na sobě také ten jistý druh úchylky, že se na sebe musíte podívat pokaždé, když procházíte okolo zrcadla? Někdy stačí i ten odraz ve dveřích metra a kolikrát i displej mobilu nebo lesklá strana vašeho iPodu. Přiznejte si to – žijete ve světě sebevědomé krásy, kde vzhled znamená všechno (nebo alespoň skoro všechno), a tak se nikdo nemůže divit, že se snažíte vypadat co nejlépe. Koneckonců máme to v genech. Už Darwin si stál za tím, že v životě vyhrává ten nejatraktivnější (nejsilnější už trošku vyšlo z módy).
Přes sebevětší úsilí i kamarádka nakonec zpozoruje vaše divné pohyby ve snaze zachytit ‚na tajňáka‘ váš odraz v jejích brýlích. Pryč jsou časy, kdy Guerlain uvedl na trh rtěnku s chytrým skrytým zrcátkem... Škoda.
Chanel teď slunečními brýlemi v kolekci jaro/léto váš problém řeší. Mazaně skryté zrcátko pod prošívanou kůží v nožičce brýlí budete moci vyklopit, kdy se vám zachce, a nikdo nic nepostřehne. Brýle mají masivní obroučky i skvělý tvar. Pokud navíc nejste zastánkyní log křičících z každého výrobku, tak vás tyhle brýle potěší. Nikde se na nich nedočtete, že jsou Chanel. Budete to moci říct vy (v případě, že by vám někdo nevěřil, tak si jméno přečte z vnitřní strany pravé nožičky). Chytřejší je poznají podle typické prošívané kůže.

My bereme trendy bílé. Co vy?

EBC promo