REKLAMA
REKLAMA

Říjnová ELLE je vaše Módní bible

Jedno z nejočekávanějších čísel roku je tady – říjnová ELLE alias Módní bible. Rovnýma nohama jsme skočili přímo do nové sezony. Co všechno budete potřebovat, se dozvíte na nekonečných 310 stránkách nového vydání. Zorientovat v podzimních trendech se můžete se stylistkou Lenkou Kermes nebo rovnou ochutnejte České menu z kuchyně našich návrhářů v čele s Jakubem Polankou.

U českých talentů ještě zůstaneme – Jana Knauerová, jedna z našich nejuznávanějších modelek, na vás uhrančivě zamrká už z obálky. Pokud jí ale stejně jako my nemáte dost, přečtěte si rozhovor o fenomenálním kariérním vzestupu této nevšední krásky.

Správná bible nemůže zůstat jen u módy. Všechny hříchy, které jste napáchaly na své kosmetické taštičce, můžete odčinit se Zuzkou Pelkovou a jejím návodem na detox. Prahnete-li po beauty inspiraci jiných expertů na krásu, přečtěte si o tipech Heleny Houdové nebo Jennifer Aniston a kosmetice, bez které neumějí žít.

Kromě módní a beauty inspirace vám říjnová ELLE dá odpověď na všechny aktuální otázky. Zajímá vás, kolik milenců je už moc? A jak se žije homosexuálům v Čechách? To a mnohem více se dozvíte v nové ELLE. Video z její přípravy najdete pod článkem.

P. S. Musíte ji mít už jen kvůli dárku – plátěné tašce se třemi různými potisky. Jaká bude vaše? Které jsme si vybrali my, můžete omrknout v galerii nebo na Facebooku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA