Šance na změnu – s listopadovou ELLE

Je čas na terapii. ‚Uzdravovat‘ se bude tím nejlepším možným lékem – módou. A protože listopadová ELLE chtěla vybrat ty nejsilnější protilátky na průměrnost a pohodlnost, zaměřila se na ikony, na sebevědomé, odvážné a úspěšné ženy. Zeptala se současných módních vzorů Kate Moss i Alexy Chung, pro co mají největší slabost. Otevřela barrandovské archivy a našla v nich nadčasové trendy českých hereček. Vyzpovídala a nafotila Aňu Geislerovou a Táňu Pauhofovou – dvě tváře dlouho očekávaného seriálu Terapie (obě najdete na obálkách nové ELLE, v Česku Aňu, Táňu na Slovensku).

001_e1111_cover-skKomu ovšem fashion terapie nestačí, může vyzkoušet něco podobně účinného – terapii krásou. Zabírá kosmetika z lékárny, o které vše zjišťovala Zuzana Pelková, líčení na kluka, tomu vás naučí vizážistka Hannah Murray, skvělé cvičení i nové podzimní beauty novinky.

O tom všem a ještě mnohem víc si přečtete v nové listopadové ELLE.

P. S. Pokud vlastníte smartphone, stáhněte si aplikaci Aurasma Lite (v App Store nebo Android Marketplace) a namiřte s ním na titulku ELLE. Uvidíte to, co ostatní ne.

EBC promo