V čem letos pokoříte zasněžené kopce?

Existují i jiné možnosti než jen snowboardové nebo lyžařské komplety v unisex tvarech a žlutočerné či červenobílé barevné kombinaci, nebo ne?

Každý rok sledujeme s lehkou závistí celebrity v Aspenu brázdící kopce ve stylových zimních kombinézách. Kožešiny lemující rukávy a kapuce, velkoryse velké ušanky, designové sluneční i sportovní brýle, ale hlavně lehce old school vypasované siluety bund, kalhot nebo overalů, které ženským figurám opravdu sluší. Přesně takové už u nás seženete. Nabízí je Sportalm, Kjus, Bogner, Emporio Armani nebo Stella McCartney by Adidas.

Kromě té poslední jmenované najdete všechny ostatní pod jednou střechou lyžařského ráje David Sport v Harrachově, jenž je centrem luxusních renomovaných značek zimního a lyžařského vybavení. Odvážný Sportalm nasadil módní neonové, metalické a liquid odstíny. Kjus vycpaný pravým peřím se díky extrémní lehkosti skvěle nosí a novinková kolekce Emporio Armani EA7 Snow nabízí funkčnost a pohodlí ve stájových barvách – černé, bílé a šedé.

Samozřejmě doplňky v podobě kulichů, ušanek a moon boots v portfoliu David Sportu nechybějí. Zatím je z čeho vybírat, protože zimní sezona právě začíná.

EBC promo