Ve víru večírků a plesů s LEDNOVOU ELLE

Rádi se díváte na svět z výšky podpatků plesových střevíčků? Člověk je tvor společenský, a proto ožívá především v lednu, kdy vrcholí sezona plesů a večírků. Nová ELLE vám bude dělat společníka. Především vyřeší vaše dilema, co si vzít na maturitní ples. Žádné malé černé, žádná sukně s korzetem! Nosí se peří, průsvitné šaty, vintage look nebo kožená bunda! Krok za krokem vás naučí česat ultramoderní účesy na večer. Jednou můžete jít za Brigitte Bardot, podruhé za Popelku. A prozradí nejnovější kosmetické produkty pro dokonalý party look.

V lednové ELLE nahlédnete do budoucnosti a přičichnete k módním trendům na sezonu jaro/léto 2012. Jan Králíček pro ni vybral nejzajímavější momenty z uplynulých fashion weeků. Přečtete si o hollywoodských Mužích, kteří nenávidí ženy a zkusíte si, jaké to je, být v kůži módní blogerky.

Petra Kvitová se dostala do rukou nové ELLE. Oblékla ji, učesala, namalovala a voilà – o kouzelné moci šatů od Diora, kabátu Dolce & Gabbana, žehličky na vlasy a šikovných rukou make-up artistek už nikdy nikdo nebude pochybovat. Petra Kvitová, kterou vyzpovídala Kateřina Neumannová, vypadá díky nim naprosto dokonale. Přesvědčte se v lednové ELLE a na našem videu v ELLE TV.

EBC promo