REKLAMA

Versace for H&M a soutěž o pět vstupů na VIP event!!!!

Jak poznáte pravou ženu Versace? Na to měla Donatella jasnou odpověď: Musíte mít dlouhé vlasy, minišaty, doplňky a vysoké podpatky.

Po pompézním představení kolekce Versace for H&M v New Yorku se samozřejmě dočkali i blogeři a módní fanoušci v Praze. Srovnávat nebudeme, ale podle videa natočeného blogerkou Paulínou stoprocentně dojdete k závěru, že kýč a sexy look 80. let funguje na všech lidech v různých zeměpisných šířkách. Tento módní event je bezpochyby největší událostí měsíce listopadu. Kdekoli. Ale po pořádku.

Premiéry v NY se zúčastnily hvězdy jako Uma Thurman, Blake Lively, Jessica Alba, Selma Blair, Daphne G., Natasha Poly, Prince i Nicki Minaj. Mola dlážděná zlatem, perfektní choreografie a přehlídka ikonických kousků mapující slávu Versace dostala všechny pozvané na lopatky. A pop-up store, otevřený po famózním koncertu Nicki Minaj a Prince přesně o půlnoci, byl podle očekávání narvaný k prasknutí. Každý si chtěl koupit něco od Donatelly a na rameno zavěsit papírovou tašku s leopardím designem. Po přehlídce bylo těžké určit, jaké ikonické kousky Versace budou těmi must-have. Bezchybný styling pod vedením samotné návrhářky byl tak uchvacující, že většina z nás odcházela s pocitem, že nestačí mít něco, ale že potřebujeme všechno. :-) Určitě vás zajímá kvalita. Je to opravdu Versace, ale za směšné ceny. Samozřejmě kožené kousky vyjdou na víc, ale stále se vyplatí. Většina kolekce je nositelná spíše na party a funguje ve vrstvách. Proto doporučujeme zhlédnout klíčové outfity na stánkách H&M a vytvořit si orientační seznam a kombinace, přece jen ušetříte drahocenný čas vyhrazený právě pro shopping.

Jak to vypadalo v Praze? Praha zorganizovala rebelskou party v showroomu bez celebrit, zato využila velkého potenciálu blogerů a módních redaktorů, díky nimž se šířilo nadšení napříč Českou republikou a Slovenskem velmi, velmi rychle. Proč bez celebrit? Ty se představí až na VIP eventu, který proběhne ve spolupráci s ELLE už 15. listopadu v shopu Na Příkopě. Nesmutněte, pokud jste se nestihly na VIP shopping zaregistrovat. Oficiální prodej Versace for H&M v Praze začíná ve čtvrtek 17. 11. a počet kusů ELLE event rozhodně neohrozí. Do galerie se podívejte na to, jak jsme si v redakci užily focení Versace for H&M těsně před shopping eventem, ochutnávku z představení Versace for H&M v Praze najdete ve videu a fotky z New Yorku přímo ze světového uvedení na Facebooku ELLE v galerii.

A to nejlepší nakonec... 5 lístků na dva vstupy VIP nakupování s ELLE je ve hře!
Pokud jste nestihly registraci na uvedení ikonické kolekce, máte ještě šanci zúčastnit se.

Zodpovězte otázku: V jakém roce se Donatella Versace ujala postu kreativní ředitelky v rodinné firmě? Prvních pět správných odpovědí vyhrává.

Odpověď pošlete na soutěž@elle.cz, jako předmět uveďte heslo: Versace.
Hodně štěstí!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA