Víc Versace pro H&M! Bude i letní kolekce

Kdo bude dalším jménem, které upíše svůj talent highstreet módnímu řetězci H&M, ještě není známé. Hodně se spekuluje o Tomu Fordovi, ale uvidíme. Zatím není nic potvrzeno. Tedy až na jednu úžasnou novinu. Donatella se nemohla nabažit práce s cenově dostupným oděvním labelem a do H&M se řítí další kolekce od platinové kreativní ředitelky domu Versace. Tentokrát na sezonu jaro/léto 2012.
Zatím bylo představeno jen málo. Šikovní reportéři z The Mirror, kteří byli pozváni na předváděcí akce, vyfotili jen pár snímků. Z nich je ale stejně patrné, že si budeme moci pořídit třeba bikiny nebo minišortky. I střevíce na vysokém podpatku, které byly v zimní kolekci k mání v růžové, černé a stříbrné, dostanou lifting – sytě zlatou a cute potisk s lesním ovocem. Potisků bude víc. Geometrické spletence a krokodýly vystřídají fialovo-růžoví motýlci, jahůdky nebo třeba rybíz a ostružiny. Mňam. Na téhle online kolekci, která zaplaví online shop H&M už 26. ledna.

Těšíte se na další výtvor od Donatelly, nebo už byste raději jiného návrháře?

Zatím se podívejte na video v Elle.tv, jak vypadala nákupní horečka fanynek na VIP akci ve spolupráci s ELLE 15. listopadu.

zdroj: The Mirror

EBC promo