Vše, co musíte vědět o tričkách u dubnové ELLE

ELLE slaví osmnácté narozeniny a vy si rozbalíte dárek. Ano, má to logiku. Přemýšlejte, kde by byla bez svých čtenářek a čtenářů. Možná by přestala vycházet už po sfouknutí pěti svíček na narozeninovém dortu… Proto jste to vy, kdo si z oslavy osmnáctých narozenin odnese dárek. A to v podobě skvělého trička se stylovým motivem.

Kde dárek najdete? Samozřejmě u dubnové ELLE, která bude v prodeji od 16. března. Koupíte ji spolu s tričkem. To je potištěné jedním ze šesti motivů, které exkluzivně pro ELLE navrhlo šest osobností. Zpěvačky Vladivojna La Chia a Tonya Graves, grafička ELLE Irena Hnídková, designér Jan Čapek, návrhářka Monika Drápalová a fotograf Robert Vano.7

FAQ:
Tričko má univerzální velikost. Má perfektní střih – zaručeně padne každému. Je z příjemného materiálu, který nekouše, a protože nemá vsazené rukávy, nebude vás nikde dřít. I z nerozbaleného čísla poznáte, jaké tričko si s ELLE kupujete. Dostáváte tak možnost vybrat si to, které se vám nejvíc líbí (i když nemůžeme zaručit, že v každé prodejně budou k dispozici všechny motivy).

Narozeninová dubnová ELLE s tričkem bude stát 120 Kč. Slovenští čtenáři se na ně můžou těšit v srpnovém čísle.

EBC promo