Vůně od Anny Dello Russo

Kreativní ředitelka japonské verze časopisu Vogue je jednou z nejsledovanějších postav světové módy. Na týdnech módy se objevuje výhradně v těch nejluxusnějších róbách z kolekcí renomovanějších návrhářů. Každý nový model je ještě kouzelnější a propracovanější než ten předešlý. Ne nadarmo jí kdysi Helmut Newton označil za módního maniaka a britský Telegraph za Lady Gaga of Fashion.

Na svém blogu, kde čtenáře obohacuje o své postřehy z prestižních módních událostí i z každodenního života v Miláně, teď prezentovala i svůj nejposlednější počin – parfém Anna Dello Russo. Anna k němu natočila krátké video, ve kterém si ve svém palácovém budoáru hraje s nejrůznějšími luxusními doplňky, až nakonec popadne i flakonek své vůně ve tvaru zlatého střevíčku na podpatku. Bota vypadá, jako by vypadla z poslední kolekce Louis Vuitton.

„Trvala jsem na tom, aby flakonek byl vyroben ručně a vypadal jako zlatý střevíček,“ napsala Anna na svém blogu. „V první řadě bych chtěla poděkovat svému okouzlujícímu příteli Kanyemu Westovi, který mi umožnil použít k videu jeho skladbu Runaway. Jsem tou písní naprosto posedlá.“
Parfém bude v prodeji od 3. prosince výhradně na yoox.com. Možná se do té doby dozvíme i něco víc o tom, jak voní.

Zdroj: YouTube

EBC promo