15 způsobů, jak nosit ledvinku

Belt bag. Fanny bag. Waist bag. Bum bag. Česky jednoduše ledvinka. Nejžádanější módní doplněk těchto měsíců. Všechny módní influencerky a hvězdy street stylu ji nosí. K šatům, pod kabát, k džínám, přes rameno. Způsobů je nepočítaně.

Hitem se staly ledvinky od Gucci - černé kožené s motýlky i bez, růžové a červené sametové. Taky Chloé, Supreme a Louis Vuitton v tomto trendu bodují. Největší fanynkou ledvinek se tuto sezonu jednoznačně stává Lisa Hahnbueck, která v nich procestovala oba břehy Atlantiku a na módní přehlídky od New Yorku po Paříž nosila ve většině případů výhradně jen ledvinky. Zkombinavala je se saténovou sukní a mikinou, dlouhým kabátem, džínami s vysokým pasem a crop topem, šaty a denimovou bundičkou i s minisukní. 

Thora Valdimars, módní ředitelka Costume, si vzala černou ledvinku Gucci se zlatými motýlky k modrému kalhotovému kostýmu a červenému svetru. Cool kombinace pro byznys styl, kterým se určitě inspirujte. Stejně tak Helenou Bordon a jejím růžovým sakem, které je tak cool. Máte raději šaty a neutrální odstíny? Outfity Hedvig Sagfjord Opshaug a Gine Margrethe jsou přesně pro vás.

Podívejte se do fotogalerie na 15 outfitů s ledvinkou v hlavní roli a k tomu si nalistujte listopadovou ELLE. Na stránce 64 najdete další rady a tipy, jak a proč nosit ledvinku právě teď.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA