30 způsobů, jak nosit šedé sako

Blížící se konec léta vás rozhodně nemusí trápit. Právě teď nastává ta největší zábava. Alespoň co se oblékání týká. Pořád ještě můžete nosit ty nové letní šaty a sandálky, kterých jste se zatím nenabažila, ale už k nim můžete přidat a vrstvit všechny cool košile, mikiny, bundy a saka, které se právě dostávaj do všech obchodů. A budete se cítit skvěle!

Jeden konkrétní kus, který by vám právě teď neměl za žádnou cenu chybět v šatníku, je šedé sako. Se vzorkem, s proužkem, tmavé nebo světlé... Jaké si vyberete je jen na vás, můžete si ale být jistá, že ho budete naprosto milovat.

Vypadá úžasně k otrhaným džínám i k pouzdrové sukni a rozhodně se nemusíte bát, že v něm budete za šedou myš. Právě naopak. Má tu výhodu, že se oproti černému lépe kombinuje s výraznými barvami a výsledek pak působí o něco více fresh a uvolněně. Nás ale nejvíce baví v kombinaci s dalšími odstíny šedé, jako to nosí Carine Roitfield, Mira Duma nebo Linda Tol.

Kromě nich si ale šedé sako zamilovalo i spousta dalších street style ikon. Stále ještě váháte? Podívejte se do naší galerie na 30 způsobů, jak a k čemu sako nosit a budete mít jasno. Tuto sezonu vám ve skříni nesmí chybět!

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA