4 vrstvící triky do zimy, které zvládne každý

Kdy jindy experimentovat s vrstvením, než právě v zimě. Zapomeňte na chvilku na zběsilé nákupy huňatých svetrů a obřích prošívaných bund, tuto sezonu si zvládnete užít i z kousků, které už máte ve skříni z podzimu či jara. Hlavní pravidlo street style ikon je se nebát a zkrátka si hrát. Jak vrstvit a být mega cool? Vybrali jsme tu nejlepší street style inspiraci...


 

1. Hra délek

vrstvy1 d59fc

Neukládejte svoji baseballovou, bomber ani koženou bundu. I tuto zimu se vám budou hodit. Kratší bundičky vypadají úžasně pod rozepnutým oversized kabátem s kulatými rameny nebo naopak přes podzimní dlouhou parku s kapucou. Různé délky svršků vypadají efektně za každé situace a jsou super versatilní, takže je využijete jak na den, tak když potřebujete na večer outfit doplnit jen tak něčím přes ramena.


 

2. Vykukující rukávy

vrstvy2 e62ec

Kdo říká, že krátké rukávy v zimě musí vespod? Zkuste to naopak, tričko s krátkým rukávem přes mikinu pro uvolněný kalifornský look nebo vlněnou vestu bez rukávů či kabát s kratšími přes koženou bundu nebo klidně druhý kabát. Pod to přidejte ještě košili přítele s dlouhými rukávy, které také nechte vykukovat, a máte look hodný hledáčku street style fotografa. Zima vám rozhodně nebude a navíc tak jednoduše dodáte starým kouskům svěží vzhled. Uvidíte, jak vás zase budou bavit! 


 

3. Šaty přes kalhoty

vrstvy3 a90f8

Velkému trendu poslední doby jsme již věnovali samostatný článek. Šaty přes kalhoty si totiž zamilovaly i romantické duše i holky, co jinak oblékají spíše klučičí "tomboy" styl. Nejjednodušší způsob, jak roztříštit váš celočerný outfit nebo super jednoduchou kombinaci trička a džín.


 

4. Ze šály pončo

vrstvy4 85b8a

Šála se dá zavázat na tisíc způsobů, ale pokud hledáte něco nového pro oživení celého outfitu, přehoďte ji i přes ramena (nebo klidně jen jedno) a v pase přepásejte. Chic look, s bonusem, že si budete připadat celý den jako v peřince.

 

EBC promo