5 bund, které vám na jaře nesmí chybět

Přes den je už krásně a teplo, ale ráno i večer se ještě bez bez vrchního kabátu nebo bundy neobejdete. Jak se z desetistupňových rozdílů nezbláznit a jaký styl na jaro zvolit? Víme o pěti svršcích, které by vám ve skříni právě teď neměly chybět, i kde je sehnat.

1. Oversized trenčkot

Stálice na jaro stejně jako na podzim. Letos by vám neměl trenčkot chybět lehký, velký, volný a v nějaké hodně světlé barvě. Vypadá skvěle úplně ke všemu. Opravdu!


 

2. Dlouhé sako

Zapomeňte na vypasovaná krátká saka ke kostýmku. Tuto sezonu sáhněte do skříně vašemu klukovi nebo si pořiďte nějaké pořádně dlouhé. Když na to přijde, můžete si ho vzít s páskem jako koktejlky!


 

3. Džínová bunda

Tomuhle zázraku, který zůstává téměř nezměněný celá léta, jsme již věnovali celý článek, takže jistě víte, že se hodí ke všem délkám i střihům. Street style hvězdy ji milují a nebojí se ani "kanadské uniformy" aneb dvojité porci denimu. Vyzkoušíte ji k džínám jako ony?


 

4. Chic pláštěnka

Trendy materiál PVC ještě nikam neodešel, takže pokud hledáte něco, v čem zazáříte na pikniku s přáteli, a přitom nebudete ve stresu z aprílových dešťů, sáhněte po chic pláštěnce – verzi 2017. Nás nejvíce baví podtrhnutá roztrhanými džínami – pořádně grunge styl!


 5. Army bunda

Rovně střižená army bunda v khaki barvě vypadá úžasně ke krajce i denimu a bude vás bavit do práce stejně jako na víkendové výlety. A pokud přidáte výrazné šperky a pásek do pasu, klidně v ní vyražte na drink!

 

EBC promo