Converse forever! Na přehlídkovém mole i v ulicích

Je to více než 100 let od chvíle, co vznikly jedny z nejversatilnějších a nejikoničtějších tenisek vůbec. A i dnes skoro nepozměněné tenisky Converse máme všichni a milujeme z mnoha a mnoha důvodů. Teď k nim přibyl jeden další: nová cool kampaň s naší oblíbenou herečkou Millie Bobby Brown, rapperem Vincem Staplesem a v neposlední řadě s modelkou Winnie Harlow. Tu musíte vidět!

V třídílné sérii videí nazvané Forever Chuck značka přibližuje proč a jak se tenisky Chuck Taylor staly kultovními – ve filmu, kultuře a stylu L.A. a samozřejmě také v módě. „Móda je jednou z nejvýznamnějších oblastí kultury a zároveň nejčistší formou sebevyjádření,” říká Julien Cahn, marketingový ředitel Converse. „Univerzálnost tenisek Chuck Taylor umožňuje jejich zkombinování s high-end couture šaty či s jednoduchými džíny. Zároveň je to kultovní symbol vyjadřující vaši individualitu, který je srozumitelný celému světu.” 

CN NY J17 0001 CONVERSE Paris London Scene 1080x1080 1 v2 Winnie2 bd88f

To potvrzuje i modelka Winnie Harlow, která dodává: „Líbí se mi, že když mám na nohou boty Converse, nemusím se předvádět, není v tom žádná póza. Když je mám na sobě, cítím se prostě jako já.” Právě Winnie se v posledním videu ze série vydává po stopách londýnské a pařížské streetové módy a ptá se 11 mladých kreativců na to, co pro ně tyhle tenisky znamenají v dnešní době a jak moc ovlivnily jejich životy. Chcete vědět, co si o "Chucks" myslí majitelka Colette, proč tolik baví Emmu Hope Allwood z časopisu Dazed nebo jak mixují haute couture s úlovky ze sekáčů holky z Gucci gangu? Není nic jednoduššího.

Obujte si své "chucky"  takéba podívejte se spolu s námi na nové video a kampaň Converse právě teď.

{YouTube}33PobHWIChM&t{/YouTube}

EBC promo