Cool outfit na vánoční večírek podle Emily, Kate a Sofie

Party sezona je v plném proudu. Víte, jak během ní pořádně zazářit? Zapomeňte na chvilku na klasické malé černé nebo ještě klasičtější flitry a jděte na to jako tři stylové IT girls: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth nebo Gigi Hadid.

Tyhle tři netradiční party outfity vykouzlíte raz dva. Inspirujte se!

EMILY RATAJKOWSKI

emily 8e6ab

Modré džíny a pyžamo. Že vám to nezní dostatečně jako večerní outfit? Ale jděte. Sílu doplňků a elegantního účesu ukázala Emily Ratajkowski, která tohle jednoduché duo hedvábné košile a otrhaných džín doladila výrazným páskem s ozdobou, easy sandálky a leopaerdí kabelkou. Extrémně nás baví mix vzorů. Tuhle sezonu je dovoleno opravdu vše, tak se nebojte si hrát také!


 KATE BOSWORTH

kate bosworth stills at land of distraction launch party 2017 in los angeles 06 4acd6

Pokud vám přijdou tradiční lesklé materiály nebo flitrované koktejlky na party trochu nuda, je čas sáhnout po něčem výraznějším. Třeba po aktuálně hodně hot materiálu: manšestru. Na večírek nic prvoplánového a čekaného, ale každopádně ultra sexy. Obzvlášť, když zkusíte osvědčený trik a vezmete si stejný vršek i spodek. Zaručený cool efekt!


 SOFIA RICHIE

rexfeatures 8777247ks 1 ef9c1

Bílý overal je chic řešením na každou příležitost, ale pokud chcete na vánoční party zaujmout a vybočit, opičte se po modelce a herečce Sofii Richie. Ta k němu přidala průsvitné brýle, trochu štrasu a výraznou červenou kabelku a jednoduchý look tak povýšila na hodně trendy a cool level. Půjdete do toho také?

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA