COOL PARTY

Anička (redaktorka)

Jsem zastáncem přírody, tedy přirozených nenalakovaných nehtů s dokonalou manikúrou. Jednou za čas, nejčastěji právě ve večírkové sezoně, se odvážu a nechám si udělat červenou manikúru. Nejraději mám Shellac, který se vytvrdí pod UV lampou, vydrží tři týdny a po odlakování speciálním odlakovačem nehty nezničí. Takže dokonalost! Mým favoritem je odstín Hollywood.

Na stránkách www.shellac.cz najdete přehled odstínů včetně aktuálních novinek. A hlavně seznam autorizovaných salonů, kde tuto metodu provádějí.

45278

Ivonka (kreativní konzultantka)

Já to mám vlastně hodně jasné. I na party se musím cítit dobře a pohodlně. Vždycky, když se nechám přemluvit k něčemu, co mi nesedí, jsem nesvá. Před party to mám v tomhle pořadí:  sprcha, dobře umyté vlasy, bílá košile, džíny… A vím, že se budu bavit, smát a tancovat. 

Snimek_obrazovky_2014-12-16_v_18.35.43

Martin (redaktor)

Tak jasně, že bych šel nejraději na večírek oblečen nějak takhle, od hlavy až k patě v Saint Laurentovi. Jenže v tomhle byste mě fakt vidět určitě nechtěli. Tak jsem si aspoň nechal vyrobit na letošní vánoční večírek velmi speciální tričko…

saint-laurent-mens-spring-2014-rock

Dorotka (grafička)

Ačkoli nosím spíš tmavé barvy, tak na večírek bych si ráda vzala tuhle krásnou hedvábnou sukni fuchsiové barvy od MonaRosa (www.monarosa.eu). Já totiž tuhle barvu tajně miluji! 

sukne

Bára (editorka)

V ‚ideálním světě‘ bych si vzala tuhle čelenku 

http://www.corrinesmith.com/products-page-2/headdresses/monaco-bridal-tiara/

a k tomu už jen černé tričko a džíny a vypadala bych jako na téhle fotce od Saudka. 

tumblr_neo0kkypJQ1shdowyo1_500

Zuzka (beauty redaktorka)

Já jsem teď objevila Instagram @pursenboots a ten mě teda baví hodně. Velké jednobarevné triko, podprsenka bez výplně a něco na krk. K tomu džíny, kabelku Chanel, černé linky a kombinaci alespoň tří vůní. 

obrazek_1_copy

obrazek_3_copy

Broňa (picture editorka)

Zlatá šedesátá… euforie na každém večírku v modelu Saint Laurent podzim/zima 2014.

Screen_shot_2014-12-15_at_15.58.02


EBC promo