Fashion week není jen o přehlídkových molech

Newyorský týden módy je v plném proudu a skvosty z mol si denně prohlížíme na různých webových stránkách. Módní boj ale probíhá i mimo runwaye a některé outfity jsou často zajímavější než ty z přehlídek. Pokud plánujete vyrazit na FW do Londýna, Milána či Paříže nebo pokud chcete zazářit třeba jen v českých ulicích, nechte se inspirovat.

• Oblečte si pončo

Nosí se už teď a podle nejnovějších přehlídek se bude nosit minimálně do příštího podzimu. Pončo proto vypadá na dobrou investici, která přežije víc než jednu sezonu. Můžete ho přepásat páskem a vzít k cigaretovým džínám a šněrovacím botám. Nebo ho nechte jen tak a oblečte si k němu pouzdrovou sukni s podpatky. Tak jako tak budete trendy.

Nebojte se barev

Nebojte se barev
Sladká jako bonbón

Sukně se zelenými pruhy, tyrkysový svetřík a červená kabelka. Růžové legíny, modré tričko a zelené dřeváky. Žlutý svetřík, červená sukně a modrá kabela. Myslíte, že jsme se zbláznili? Nemějte strach, tohle jsou jen barevné kombinace, které se často objevují v ulicích New Yorku během letošního FW. Seberte odvahu a nechte se inspirovat. Letošní jaro bude barvami jen hýřit.

 

Bílá je nová camel

White is the new camel

Že jste to ještě neslyšeli? Tak to vezměte na vědomí, protože tento trend se už dostal do ulic. Bílou kombinujte jedině s bílou. V jiné barvě máte povoleny maximálně boty.

 

Velbloud není mrtvý

Velbloud není mrtvý

Zima ještě neskončila, a tak není důvod uklízet váš camel coat do skříně. Zkombinujte ho třeba se svěžím růžovým tričkem, hnědými kalhotami a botami na deseticentimetrovém podpatku. Budete tak mít šmrnc jako slečna na fotografii. A že jí to sluší!

 

Kombinujte vzory

 Kombinujte vzory

Pokud ráno váháte, zda si vzít puntíkatý svetřík, nebo leopardí sukni, hoďte starosti za hlavu. Dříve základní pravidlo je dnes už dávno passé. Nosí se puntíky, proužky, zvířecí vzory, a nejlépe všechno dohromady. Chce to jen trochu sebevědomí, tak hurá do toho.

EBC promo