Fashion week s Camilou Coelho

Narodila se 27. února 1988 v brazilském Virginópolis a patří mezi nejvlivnější beauty blogery na světě. Na Instagramu (@camilacoelho) má více než 7 milionů followerů a její YouTube kanál sleduje 3,2 milionů fanoušků. Aby toho nebylo málo, tak kromě kosmetiky skvěle zvládá i svůj šatník a je často k vidění v první řadě na těch nejsledovanějších přehlídkách v New Yorku a Paříži.

Camilu prostě milují všichni včetně kreativní ředitelky módního domu Dior Marie Grazie Chiuri i zakladatelů britské značky Ralph & Russo, kteří ji v lednu na pařížském haute couture fashion weeku svěřili roli nevěsty. Brazilská kráska si tak splnila sen mnoha modelek, které touží zakončit přehlídku.

Jak vypadá její šatník na fashion weeku? Je hodně o barvách, zejména pak odstínech červené a modré a velkou pozornost věnuje výběru těch správných doplňků. Její boty jsou stejně úžasné jako zbytek outfitu, kterými na sebe strhává pozornost fotografů. V New Yorku na přehlídkách pro sezonu podzim - zima 2018/2019 se ukázala v kanárkově žlutých šatech, pruhovaném kalhotovém kostýmu i šedém roláku. Její trik? Kombinovat výrazné oblečení s minimalistickými doplňky a naopak. 

Podívejte se na 15 top outfitů, ve kterých Camila kralovala New Yorku i Paříži.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA