Jaké boty nosí známé Češky do sněhu?

Veronika Hejlíková (Fašínová), modelka Bohemia Eskimo

"Vpravo jsou moje Céline slip-ons, ve kterých jsem se chystala strávit už čtvrtou zimu (je to na nich už dost vidět, nosím je totiž tak nějak celoročně). Můj manžel mě už třetí zimu peskuje, že jsem se zbláznila, brát si 'poníky' do sněhu, tak jsem si koupila u Bati po čtyřech letech zimní boty. To jsou ty vlevo. Už jsem je i vyzkoušela a prošly na výbornou. No a ty uprostřed jsou gumáky Burberry, které nosím, když zima není ještě úplně v plném proudu a je spíš deštivo. Dám si teplé ponožky a můžu vyrazit.”

hejlikova 62e48

Barbora Bergová, majitelka PR agentury BB média

"Když uhodí mrazy, tak nosím ráda  boty UGG, které mám v různých délkách a barvách. Nejraději mám šedé, hodí se úplně ke všemu. Většinou je nosím už od října a až do března, je to moje zimní klasika. Vždycky je nakupuji na cestách a nosím je  posledních 10 - 15 let. Od loňské zimy mi přibyly oblíbené tenisky od Isabel Marant, které jsou skvělé i do sněhu, je v nich krásně teplo, nepromokají a vypadají skvěle i do kanceláře a na schůzky a i letos je mám nejradši. Když jsou sněhové kalamity i v Praze  a je “nejhůř”, tak nosím moje své sněhule MARC JACOBS, které mám už asi 12 let…a koupila jsem si je na hory a do přírody.”

bergova b2707
Ivana Mentlová, módní návrhářka

"Naštěstí se v Praze sněhem až tak nebrodíme. Zkrácenou variantu moon boot od Isabel Marant jsem si pořídila letos, jsou z jehnětiny s gumovou podrážkou a mají náhradní červené tkaničky. Biker boots od Golden Goose mám několik let, dají se nosit v zimě v létě. Obdoba 'martensek' od Acné, na patě mají zip, takže nemusím šněrovat a zaručeně nekloužou. Boty s kubánským podpatkem jsou také od Golden Goose, mají vintage vzhled, prakticky se nedají víc zničit. Většinu jsem si pořídila v multibrandu Space v Rámové 1 v Praze.

mentlova be121

Zuzana Straská, modelka Elite Prague

,,Vyhýbám se kozačkám, šněrovacím botám s kožešinkou a dalším zimním klasikám. Když udeří mrazy, nasadím Uggs a Emu. Když přijde plískanice, vytáhnu bikery, kterým bouřka naopak prospěje k dokonalému looku. Baví mě ,,boots" nad či pod kotníky - chlupaté, třpytivé, sametové, vzorované ...Žádné luxusní značky bot u mě ale nehledejte, investuji spíše do kabelek. Boty pro mě mají příliš krátkou spotřební lhůtu."

straska 05fa7

Martina Hájková, stylová žena

"Moje ideální boty do sněhu nejsou zrovna ideálni, přesto jsou to mé fashion stálice. Boty si vozím ze všech koutů světa... Nikdy jich nebude dostatek! Moje nejoblíbenější jsou Chloe a Dr. Martens, dvě láska z Berlina, a Isabel Marant, nezbytnost z Paříže."

hajkova d85c6 

EBC promo