Kde se teď skvěle bloguje o módě? Na severu!

Fanny Lyckman

Třiadvacetiletá Fanny je odbornicí na grunge, zařadit ji ale jen do jedné škatulky prostě nejde. Jak vidíte, fotí se i ve sportovní módě. Víte, že ji dokonce sledují sestry Kardashianovy? Teď už je jasné, kde Khloe čerpá inspiraci pro svoje cool outfity.

2 54ffe

 

Kenza Zoutien

Je jednou z nejdéle blogujících ve Švédsku. Je jí jen dvacet čtyři, ale už byla na obálkách snad všech skandinávských fashion časopisů. Je navíc kreativní ředitelkou a zakladatelkou internetového obchodu Ivy Revel, který je díky své popularitě stále Out of Stock.

3 e52e9

 

Victoria Tornegren

Victoria miluje jednoduchost. Černá, bílá, denim. To bývá nejčastější kombinace jejích outfitů. Nebojí se ale ani barev a vzorů. Pokud jste pro minimalistický a trochu pánský styl, rozhodně jí dejte follow!

4 38439

 

Alexa Dagmar

Jednoduché, nositelné a ženské. Přesně takové jsou Alexiny outfity. Není sice zatím tolik známá, její vlog se stále rozrůstá a zlepšuje. Obléct se podle ní můžete už zítra.

6 310ea

 

Angelica Blick

Patří mezi blogerskou elitu, její styl se neustále mění. Jeden den je za lady, druhý za rockerku. Inspiraci tak u ní najde každý. Má vždycky skvělé fotky a nekonečně nápadů na cool a nečekané kombinace.  

5 babc7

EBC promo