Které módní blogy nás teď nejvíc baví?

Kayture Kristina pochází ze Švýcarska, je jí dvacet dva a momentálně se snaží prorazit i jako zpěvačka. Blog Kayture, který založila se svým tehdejším přítele Jamesem Chardonem, existuje čtyři roky a patří mezi ty celosvětově nejlepší. Loni s ním Kayture vyhrála cenu za blogerku roku. Téměř nikdy nenosí džíny, její styl je elegantní a nadčasový. Zakládá si na tom, že se čtenáři udržuje blízký kontakt. Ke každému outfitu píše delší text, kde ho nejen vysvětlí, ale přidá i něco o sobě, takže to je vlastně taková virtuální kamarádka všech. A dostala se už i na obálku jihoafrické ELLE!

kayture fa7ad

 

Sincerely Jules Blog, který píše šestadvacetiletá Julie, je typickým příkladem toho, jak má vypadat správná „Cali girl“. Uvolněný styl se záměrnými nedokonalostmi je pro ni typický. Ráda kombinuje holčičí kousky s klučičími. Jules nezná bad hair day ani bad outfit day, vždycky vypadá takzvaně effortlessly cool a umí kombinovat nekombinovatelné. Má vlastní obchod s oblečením a její trička nosí dokonce i Kendall Jenner. 

sincerely jules 8aa75

 

Song of Style Sedmadvacetiletá Aimee je dívka mnoha talentů. Věnuje se třeba jak navrhování interiérů, tak stylingu. Její veleúspěšný blog Song of Style, který vede spolu se svojí sestrou Dani, se nyní zaměřuje kromě outfitů také na DIY a videa z Aimeeina života. Miluje hlavně sukně a k nim bundy. Její styl je ale rozmanitý - od tenisek po ultravysoké podpatky, pánské džíny i minisukně, nic pro ni není nemožné. A ve všem samozřejmě vypadá skvěle.

aimeesong 68918

 

Manrepeller Vtipný a stylový blog Leandry Medine je určený všem holkám, které se neoblékají kvůli pánskému obecenstvu, ale hlavně kvůli sobě a je jim tak trochu jedno, co si o nich kdo myslí. Leandra založila svůj blog na přelomu roku 2009, když jí jedna kamarádka řekla, že nemá kluka kvůli tomu, jak se obléká. Pokud rádi čtete o high fashion, ale neberete jí ani sebe až tak vážně, a rádi si věci děláte po svém, pak honem sem!

leandra 3d21a 

The Blonde Salad Ne, Chiara v našem výběru prostě nemůže chybět. Je z ní sice už v podstatě světová celebrita, ale i tahle holka ale začínala ve svém pokoji v rodné Itálii psaním o tom, co ji baví. A samozřejmě si fotila své outfity. Dostala se díky tomu až na obálku španělské Vogue a v současné době frčí snad ze všech nejvíc. Blog si založila jenom pro zábavu, když jí bylo jednadvacet. Kdo by tušil, že za pár let bude cestovat po celém světě, navrhovat vlastní kolekce bot a sedět v první řadě všech fashion weeků.

chiara f438b

EBC promo