Must-have doplňky pro deštivé počasí

Cool vzhled a déšť se rozhodně nevylučují, i za nepříznivého počasí lze vypadat skvěle. A hlavně v příštích dnech nám nezbude nic jiného, že zapojit do hry zábavné doplňky a super deštník. Ani když se budete chtít aprílovému počasí vyhnout a vyrazit do Paříže, Říma, Barcelony nebo Londýna, nečekejte nic jiného. Pršet bude všude.amelie 1918a

Dobrá, jak tedy zůstat v suchu? Svůj starý deštník a holínky, ve kterých chodíte na podzim do lesa, opravdu nechejte doma. Jarní přeháňky si říkají o nový cool deštník a šik kabát nebo bomber jacket, pod které schováte nejnovější úlovek z jarních kolekcí.

Deštník

Dubnové přeháňky berte jako skvělou příležitost, jak si pohrát s doplňky ještě více, než když svítí sluníčko. Kde koupíte ty nejvíc cool deštníky?

1. Alexander McQueen
Vůbec nezáleží na tom, zda-li si z butiku odnesete šaty, kabelku nebo boty, všechno bude ultra hot. Stejné to je i s deštníky. Rukojeť ze zlatou lebkou prostě nesmí chybět v jarním šatníku. Výběr mají i on-line, takže nemusíte nikam cestovat.

Alexander McQueen

2. Burberry
Asi nikoho nepřekvapí, že ty nejlepší deštníky seženete v Londýně, respektive u britských značek. Burberry jasně vede, jejich portfolio do deště je tak moc hot, že se na déšť budete i těšit. Tento vzorovaný hledejte v kolekci Burberry Prorsum. On-line i v butiku mají ještě více cool vzorů.
Burberry Prorsum
3. H&M
Nebo raději něco, co vám zaručeně pozvedne náladu? Pak tento model od H&M.
H&M
4. Lindex
Černý deštník je naprostá klasika, kterou nosí prakticky všichni. Jak si ten svůj poznáte? Pořiďte si tento s malými puntíčky z Lindexu.
Lindex

5. Topshop
V e-shopu Topshopu jsme objevili tento super deštník, který chceme nosit. Teď. Hned.
Topshop

Nezapomeňte ani na fotogalerii, kde najdete spoustu inspiraci do deštivého počasí. 

EBC promo