PFW: street style

Foto: Sydney Wasserman

Stejně jako v New Yorku, Miláně, Londýnětak i v Paříži provětraly módní fanynky díky krásnému počasí především svůj letní šatník. Do našeho uzšího výběru se proto dostaly jen takové outfity, ve kterých najdete nadčasovou inspiraci.

1.Dotek leoparda. Důležitý potisk, který má mít místo ve stylovém šatníku.
2.Oversize je hlavní téma. Předimenzované kalhoty v pánském stylu, bílá košile a na míru střižené sako z vlny. Zlaté detaily dodají outfitu glamour look.
3.Baby límeček a ultraúzké elastické kalhoty s vysokým pasem. Do seznamu svých podzimních must-have přidejte retro look i barvy.
4. Rachel Zoe. Mistryně osobitosti předvedla před přehlídkou Lanvin vintage dlouhé šaty v sedmdesátkovém stylu.
5. Modelka Joan Smalls přistižena v punku. Transparentní top a džíny s abstraktním potiskem fungují vždy a všude. Právě tento styling miluje oblíbené biker boots.
6.Anna Dello Russo. Jogínka i vizionářka obratně spojuje komerci a duchovno. Značce Louis Vuitton přišla složit komplimenty v transparentní černobílé klasice s neotřelým kloboučkem na hlavě.
7. Modelka Arizona Muse při přesunu z přehlídkových mol do své rodné země. Zaujal nás kožený kovbojský klobouk. I tak málo stačí k dokonalosti.
8. Perfektní ukázka mixu různých textur na podobném barevném základě. Brýle à la Harry Potter, stylová vintage kabelka v ruce a zlatý lak na nehtech přesvědčivě dokazují mladistvou kreativitu.  
9. Módní konzultantka a spisovatelka Amanda Brooks vsadila na jednoduchou hedvábnou blůzu a cigaretový střih černých džín.
10.Geometrické vzory, které se vzájemně v celém modelu prolínají. Skvělá je i kombinace materiálů, ultraprůsvitné hedvábné blůzy s jednoduše střiženou sametovou minisukní.
11. Další vzkříšení sedmdesátek. Tentokrát v podobě volné tuniky se zvířecím potiskem a džínových zvonáčů. Velký náhrdelník, stylové clutch v ruce a nerd brýle. To není hippie, to je glamour rock!
12. Dokonalá symbióza jednoduchých kousků. Nahradí kobaltově modrá černou?
13. Řeč těla. O rafinovaných zeštíhlujících modelech jste už určitě slyšeli. Tady je jeden z nich. Černé postranní vsadky na transparentním topu jsou letos velmi důležitým detailem.

EBC promo